Meczet Faisala w Islamabadzie

Jak to zwykle bywa okazało się ze w Pakistanie jet dużo przyjemniej niż można by sądzić z relacji w mediach. Połowa grudnia a temperatura w ciągu dnia to 25 stopni, czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce do życia (od razu odpowiem ze tak) ale tutaj tez jest całkiem przyjemnie, pełna relacja z Islamabadu już za parę dni.

Edycja po 3 latach

Jak się okazało wziąłem sobie długą przerwę i na temat Islamabadu nie za wiele napisałem. Dostępny jest oczywiście wpis Ukryty diament Azji – Islamabad część 1 ale cześć druga nigdy się nie ukazała. Postaram się niedługo nadrobić to niedopatrzenie, chociaż pamięć po takim czasie już nie ta.

Na całe szczęście po 3 latach mogę powiedzieć że w przeciwieństwie do Afganistanu i Kabulu, w Pakistanie jest odrobinę lepiej (a przynajmniej nie jest gorzej co już jest jakimś sukcesem) gdyby ktoś więc chciał się wybrać na wycieczkę do Islamabadu w dalszym ciągu mogę to miejsce polecić jako w miarę bezpieczne.

Polub:
Udostępnij:

Skomentuj ()

Dodane przez Borys Specjalski
Podróże, polityka i startupy to moje ulubione tematy, ale nie zawacham się napisać na każdy temat który uznam za interesujący. Przez dwa lata mieszkałem w Afganistanie. Aktualnie rozwijam http://logline.pro w Singapurze.